S.N.U.F.F.

Jul. 8th, 2017 09:59 pm
marynochka: (Default)
Дослухаала Снафф Пелевіна. Непогано, але... Ну про антиукраїнську складову я прочитала в описі, так що це не дуже обурило. Дивно інше: як можна було так гнати на українців в 2011=му, а зараз не бути ватником типу Лук'яненка? Ну і чорт з ними.

Ідея про постановочні новини геніальна в своїй правдивості. Але через оцю схильність до містики її не вдалося докрутити до кінця. Як тільки автор пояснює щось волею вищих сил, так і знай: полінувався (або не зміг), паразит, вигадати щось правдоподібніше. І оцей його суб'єктвний ідеалізм. В 19 років така маячня якщо і не здавалася правдоподібною, то хоча б можна було оцінити її красу. Зараз уже навіть на це не вистачає наївності.

Ну про проблематику штучної жінки. Пелевин бридкий сексист, після таких речей сумніваєшся, чи можуть чоловіки взагалі любити. Доводиться нагадувати собі, що вони такі ж люди, численні спостереження підтверджують, що це так, а значить напевне можуть. Хоча відповідь на це питання особисто для мене ніколи не мало практичного значення.

І так кумедно спостерігати як людина намагається обгрунтувати якусь свою містичну складову, як їй бідолашці не хочеться бути просто хімічною машиною. Навіть у фрагментах, де людину розглядають як набір хімічних реакцій, все-одно стверджується, що ці хімічні реакції відбуваються, бо так хотів Моніту (бог). Ще одна ілюстрація, що містичні складові за визначенням нікудишній інструмент для пізнання. Хоча автор хотів сказати не це.

І головний герой балбес. До кінця був упевнений, що вона виконує програму заради нього, хоча там уже було одразу очевидно, що вона злетіла з катушок і реально закохалась. Боже ж мій, він же типу технар, міг би знати, що і набагато простішу техніку може банально заглючить.

Словом, рекомендую. Сюжет прикольний, герої об'ємні, світ - сатирична антиутопія (хоч і не дуже правдоподібна).

marynochka: (Default)
Я тут довідалася, що минулого року були внесені зміни в Конституцію (так, я слоупок) щодо правосуддя. Частина 4 статті 131-2, зокрема, говорить: виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.

Правда в чатині 5 пишуть, що законом можуть бути визначені винятки щодо представництва в суді у трудових спорах, спорах щодо захисту соціальних прав, щодо виборів та референдумів, у малозначних спорах, а також стосовно представництва малолітніх чи неповнолітніх осіб та осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена.

Ага. Можуть бути визначені, а можуть і не бути.

Це жесть, панове. Тобто я навіть не маю право ходити від імені свого чоловіка в суд. Вашу ж мать. Судовий захист і так малодоступний а тут таке. Де вони взагалі літом конституційну більшість узяли?

Блін, треба якусь петицію лабать чи що. Цікаво через кого відносно популярного можна підняти кіпіш з цього приводу.
marynochka: (Default)
А от цікаво, чому немає моди на чоловіче взуття на підборах, якщо високий зріст вважається бажаною рисою для чоловіка? Через те, що це незручно? Тоді чому снує мода на піджаки і краватки? Це ж теж незручно.

marynochka: (Default)
Цікавий аналіз двох схожих повістей про дітей. В коментах пишуть, що перша була екранізована. Мені здається я навіть пам*ятаю трохи ту екранізацію. Ці діти там були такі... Навіть не знаю, як сказати, такі, знаєте, противні напівправильні радянські школярі. От в "Опудалі" були схожі. Але в книжці ця противність не так виражена, бо принаймні не чуєш оцих бридких інтонацій.
marynochka: (Default)
І ще раз про газлайтинг. Цього разу про м'який і часто ненавмисний. Про оце, знаєте, "тобі це здається", "ти занадто ускладнюєш", "ти занадто переживаєш". Раніше мені було дуже боляче, коли я таке чула. і дійсно думала, що справа в мені. Зараз мені це теж неприємно, але я точно знаю, що той, хто таке каже, вчиняє однозначно негарно. Вважаєш мою думку неправильною - дай свою оцінку фактам, і я подумаю, чи врахувати це судження. Але сумніватися в моїх здатностях оцінювати реальність немає жодних підстав: я явно не гірша за інших мислячих істот (принаймні за тих, хто дає таку оцінку, точно не гірша).

"И еще: мы действительно видим то, что хотим видеть. Но, во-первых, этот факт не означает, что мы видим ТОЛЬКО это. А во-вторых… Это не означает, что то, что мы видим – не существует."

marynochka: (Default)
Хочу новий купальник. З*ясувалося, що бувають закриті роздільні купальники-платтячка. Танкіні називаються. Ось типу такого Можна буде почуватися відносно комфортно, а не світити своїми телесами. Неясно тільки як все це виглядатиме в мокрому вигляді і як швидко сохне.

Треба буде обмірятися нормально і замовити. Бо навряд чи таке є на найближчому базарі. Чи бувають?

marynochka: (Default)
Передивилася всі будинки на сайті Скадовська. Пообдзвонювала відносно підходящі. Ті, в яких поки ще є місця на серпень, повідмічала спеціальними позначками за відповідними критеріями. Тепер, здається, знаю Скадовськ краще за своє село. В понеділок спробую підписати відпустку. Не залежно від того, вийде чи ні, буду бронювати і купувати квитки. І да, я в курсі, що скоріше за все Владик перед самим від*їздом захворіє. Якщо так - то відправлю на відпочинок Ігоря.

Згадала, як тоді, коли я шукала чоловіка і намагалася розібратися в численних листах, ставила на конвертах коротенькі позначки, які характеризували кандидатів.

marynochka: (Default)
А от знаєте, є повно людей, які вишукують у фільмах різноманітні неточності, нестиковки, ляпи. Чому так? Можливо чому, що в людей є схильність перевіряти інформацію на достовірність. Але якщо в людей є така схильність, чому з вони тисячоліттями вірять у всілякі релігійні вчення, де неточність на нестиковці і ляпом поганяє? Що з нами не так? Чому нам такий солодкий цей відвертий самообман?

marynochka: (Default)
А може поїхати з Владиком на море? В якесь Лазурне або Скадовськ чи що. От тільки чи справлюсь я одна з такою поїздкою?

Спробую проаналізувати, що мене зупиняє.

1. Дорого. Але це таке. Ясно, що відпочинок влетить в копієчку, з поїздками завжди так. Тим більше мене не влаштовує на машині в наметах, мені треба нормальний рівень комфорту. Тут особливо не поміркуєш: жаба задушить або ні.
2. Важка валіза з речами на двох. Чи потягну я її, якщо при цьому треба слідкувати за дитиною? З іншого боку Владик в принципі слухається.
3. Невідомо, як він буде вести себе в дорозі. Невідоомо, чи вийде взяти нижні полиці на серпень.
4. Чи зможу я забезпечить йому безпеку на воді: я не вмію плавать. З іншого боку, він ніби обережний хлопчик. Але це ж дитина.
5. І головне - Владик в будь який момент може захворіть. Якщо перед поїздкою - то ладно, а якщо під час, що робити?

Ну чому воно в мене все завжди так складно? Хоча, я знаю чому.

marynochka: (Default)
Ха, я таки примусила прінтера працювати і в мережі. Просто скачала двайвер трішки іншого типу з офіційного сайту. Воно називалося GDI драйвер, не знаю, що це означає. Я розумна і красива. А колега мені на роботі доводив, що це неможливо через різну архітектуру процесорів. Ну-ну.

marynochka: (Default)
Осього що пише хабрахабр про цей довбаний вірус.

marynochka: (Default)
Намагаюся зробити прінтер мережевим. За допомогою ось цієї інструкції я таки домоглася, що ноутбук з ХР бачить прінтер, підключений до ПК з він 7. Але на етапі встановлення дрів виникають проблеми. Сімка розуміє, що до прінтера можуть бути підключені компи з іншою архітектурою процесора і любязно надає можливість встановити дрова для інших версій. Проте він же вимагає файл з розширенням *.inf і не хоче їсти жоден файл з подібним розширенням з офіційного диску до прінтера. Аналогічна біда з ноутбуком на ХР: бачить прінтер на компі із сімкою, каже "там не підходящі дрова, завантаж з диску" Вставляю диск, тицяю носом у потрібний .inf - плюється, каже не воно.

При цьому якщо встановлювати з ехе-шника, все встає, думає, що є ось таки пірнтер, тільки локально підключений.
Але галочки, яка, дозволила б сказати компу, що от цей прінтер, який ти, зараза типу підключила, він не через запропонновані порти підключені, в є мережевим, і знаходиться там-то.

І от тут мав би бути якийсь хитрий удар бубном, але я не знаю який. Як його переконали, що вказаний файл - це той самий, що треба? В принципі наскльки я розумію файл .inf відкривається блокнотом і може в ньому редагуватися. В ньому прописані длл-ли. Може треба там щось відредагувати, щоб воно правильно його зрозуміло?

marynochka: (Default)
А осього пишуть про підозріло простий спосіб захисту від оцього вашого вірусу.

"Когда вредоносный вирус начинает работать,
он (вирус - ред.) проверяет, не был ли он заражен этим же вирусом в прошлом. Это делается, чтобы избежать повторного шифрования данных", - заявил изданию эксперт Амит Серфер из компании Siibrizn Labs.

По его словам, в рамках этой проверки вирус ищет имя определенного файла в папке Windows": C:\windows\perfc.

По словам А.Серфера, если вирус Petya находит этот файл, то "решает", что компьютер уже был атакован, поэтому сразу прекращает действия. Таким образом, по его словам, добавление в компьютерные системы файла с таким названием может стать своеобразной "вакциной" от Petya."

Цікаво, наскільки це правда?
marynochka: (Default)
Річард Докінз про авторське право:

Ученого спросили, что он думает о Sci-hub – сайте, где можно бесплатно скачать любую научную статью. Докинз ответил, что является сторонником свободного распространения информации. Иногда ему сообщают, что где-то выложен нелицензированный перевод его книги. Но он не рассказывает об этом своему издателю. Докинз рад, что его книги на арабском языке скачали нелегально более 10 миллионов раз, причем 3 миллиона в Саудовской Аравии.
marynochka: (Default)
Я тут подумала, що абсолютно не дивно, що так багато людей бояться щеплень або, скажімо, синіх китів в інтернеті. Ось недавно увійшли в моду спінетри, і вже зустрічаються тексти про те, які вони шкідливі для дітей. І в наш веселий час фіг же відрізниш хто стібеться, а хто серйозно.

marynochka: (Default)
Поставив мені вчора Олег 7-му вінду. Ну, я думала, буде гірше. Навіть мфу-шка стала, правда після дуже специфічних танців. Тепер треба подумати, як її зробити мережевною.marynochka: (Default)
Так, а чому в мене коуби не грузяться? Починає грати, а потім висне. Думала через рекламу. Відключила блокувальник реклами, включила. Включила-відключила анонімізатор. Спробувала на інших браузерах - ніфіга.

Мене стопудово хтось зурочив.

marynochka: (Default)
Я тупа блондинка. Походу із встановленням 7-ї вінди я тупо не справлюсь в силу обмежених розумових здібностей.

Що це за формат файлів TIB? Образ диску? Якою програмою воно записується?
Що означає оця фраза: "В систему итегрированы драйвера SATA/RIAD для нормальной работы но устанавливаются они из хранилища драйверов Windows при помощи технологии Acronis Universal Restore."

Що таке технологія Acronis Universal Restore?

Де його взагалі почитать як правильно встановлювать він 7?

Скачала якусь книжку, але ж там очевидно про ліцензійну вінду йде мова.

Я навіть з горя вирішила подивитися скільки коштує ліцензійна він 7. Але по-перше дорого, а по-друге вона не продається. Чортовий прогрес (ну і далі матюки по тексту).

...бачиш ти, як отупіла і відстала від життя. Нічого, ми ще поборюкаємось.
marynochka: (Default)
Колись давно, у році 2002-му, у мене була теорія про те, що інформація – це різновид матерії. Грунтувалася вона на тому, що велика кількість людей у метро або автомобілів у пробці поводять себе ніби молекули рідини в трубі. Молекули відштовхуються одна від одної, тому що електронні оболонки мають негативний заряд, тобто під дією магнітного поля, а машини намагаються не наближатися одна до одної занадто близько, бо всередині сидить водій, який сприймає інформацію, оперує нею. Словом, водій не хоче зіштовхнутися з іншим автомобілем в силу інформаційних причин, як молекули не хочуть стикатися в силу електромагнітних.

(Так, я в курсі, що мої уявлення про фізику дещо примітивні. Як мене навчили в школі, що матерія буває двох видів: речовина і поле, так я і користуюся цим формулюванням.)

Через деякий час я відмовилася від цієї теорії, оскільки по-перше не змогла нормально сформулювати, на які ж об’єкти впливає інформація, а по-друге шляхом якихось міркувань я дійшла висновку, що інформація – це не вид матерії, а просто властивість, що випливає з фізико-хімічних властивостей об’єктів.

Але ідея про систему еволюцій змусила мене знову повернутися до цієї теорії. Адже стрибок від еволюції неживої природи до біологічної, а також стрибок від біологічної до культурної еволюції він же явно лежить в інформаційній площині.

Спроби почитати Вікіпедію ні до чого не призвели. Там інформація визначається як щось таке, чим може оперувати тільки хтось розумний. Наводяться синоніми типу "роз'яснення; виклад фактів, подій; витлумачення; представлення, поняття; ознайомлення, просвіта".

Панове, а як же генетична інформація? У ДНК немає можливості щось роз’яснювати, тлумачити, оперувати фактами і поняттями. Але разом з тим вона пречудово кодує інформацію про організм, копіює її, передає наступним поколінням. І ця інформація так само пречудово зчитується і використовується об’єктами, які теж не мають жодного уявлення про факти, події і т.д.

У зв’язку з цим хочу зацитувати Докінза про складні "розрахунки", які роблять живі організми.
Read more... )

… Тоді, в далекому 2002-му я думала, що інформацією можуть оперувати лише живі об’єкти (ну або об’єкти, породжені розумною діяльністю, типу комп’ютерів). Але, чорт забирай, он планети і астероїди обертаються навколо Сонця по еліптичним орбітам. Але ж у них теж немає можливості розрахувати свою траєкторію, вони не вміють розв’язувати квадратних (чи яких там ще) рівнянь, це ж просто шматки речовини, набагато простіші за живі організми.

Словом, я відчуваю, що інформація існує об’єктивно, незалежно від наявності суб’єктів, здатних сприймати її як інформацію. От тільки не уявляю, в якому напрямку шукати, як взагалі підступитися до дослідження цієї проблеми.

Profile

marynochka: (Default)
marynochka

August 2017

S M T W T F S
   123 45
6789101112
1314151617 1819
20212223242526
2728293031  

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Aug. 18th, 2017 08:18 pm
Powered by Dreamwidth Studios