marynochka: (Default)
Обговорюємо на які гуртки віддати Владика. Він хоче на карате і на шахи. А що, судячи з пісні Висоцького, це непогана комбінація. Здається у вівторок будуть батьківські збори, скажу Ігорю, хай запише. Тільки б вони не накладалися.

marynochka: (Default)
Хочу затишку і турботи. Ніхто не знає, де взяти?

О, а це ідея для стартапу. "Викликайте, ми приїдемо і потурбуємось про вас".


marynochka: (Default)
Ну чому нова миша так погано їздить по столу? Поміняла, бо стара була вже геть збожеволіла. А ця від початку дурнувата. Що їй не так? Звичайна дротова оптична миша. Стіл дерев'яний, темно-коричневий, не полірований. Чого вона не слухається?

marynochka: (Default)
Почала вчити на дуолінгво французьку. Звучить занадто понтово, сама не люблю людей, які хизуються вивченням іноземних мов, тому поясню. Ні, я не маю жодних ілюзій. Я он англійську не вивчила за скільки років і разноманітних курсів щоб хоча б субтитри спокійно читати або книги без словника. А це взагалі через пару днів набридне. Але я тут подумала, що в малого буде французька з 5-го класу. А я бачу, що вони англійську викладають так, що дитина просто не може поробити ті уроки без батьків. Ну то прийдеться на старості років оцего впрягатися. Може ж за п*ять років вивчу на рівні шкільної програми.

А з шостого класу польська буде. Але це вже я віддам на відкуп Ігорю: він знає чеську, ото нехай грається із слов'янськими мовами, бо відмінки я точно не потягну (з жахом згадую латину).

А може це і не так уже геть погано, що батьки вимушені робити уроки з батьками. Додатковий вид регулярної спільної діяльності. Хоча це, звичайно, не для такої психованої людини, як я.

marynochka: (Default)
Подивилася "Законослухняного громадянина". Та ну. Імхо авторам не вдалося зробити антагоніста симпатичним. Це вам не Волтер Вайт, який душить людину власноруч, а ти йому співчуваєш, бо на його місці вчинив би так само. І так всі 100500 раз. А тут таке враження, що чувак давно мріяв крошити всіх в капусту, а вбивство родини було лише приводом. Він не систему хоче міняти, він хоче показати оточуючим, який він крутий. Чимось нагадує маньяка із фільму "Сім" або Ганібала Лектора. Тільки й різниці, що грає інший актор. Ну і ще плюс відображає бажання широких мас повбивати вже нарешті цих бридких юристів і чиновників.

В зв'яку з цим згадався фільм "Час вбивати". Теж про недосконалість правовсуддя і помсту. Правда персонажі там достатньо однозначні, не треба думати, хто хороший, а хто поганий, але мотиви їх зрозумілі глядачу і чітко видно, оцю калічність системи.

marynochka: (Default)
Я колись постила статтю про правильні і неправильні способи психологічної підтримки. Ми рідко користуємося правильними, бо вони трохи контрінтуїтивні. Найкраще різниця між цими двома шляхами показана у фрагменті з Inside Out, де печалька втішає вигаданого друга. Це от як посібник по невідкладній допомозі (тільки тут психологічній) Замість тисячі слів.

marynochka: (Default)
Сходили таки на «Воно». А знаєте, мені сподобалося. Дуже достойна екранізація, набагато краща за фільм 1990 року (ось тут моя рецензія на нього). І справа далеко не в спецефектах.

В якійсь книжці було написано, що переклад тексту – це не сума перекладів кожного слова тексту. Перекладач повинен розповісти, те, що в оригіналі, але мовою перекладу.

Так трапилося і тут: автори фільму зрозуміли, що дослівно екранізувати цей роман неможливо, тому виразили основну ідею роману засобами кінематографу. Багато чого вирізали, але майже нічого суттєвого не пропало. Деякі речі були переосмислені і стали зрозумілішими для такого не дуже старанного читача як я. Наприклад, перша зустріч із страхами передана значно змістовніше ніж у книзі. Так, з фільму зрозуміло чому Енді (астматик) так боявся прокаженого, через страх інфекції, тоді як по книзі це було не очевидно. Або ось Стен (єврей) боявся не абстрактних хлопчиків-утоплеників, а криво намальованої картини. В книзі говориться, що він не любив, не виносив неправильності в цьому світі і саме оцей його страх було показано.

Ну і воно все от так зроблено. Багато моментів з’являються не там, де в романі, а там, де вони справлять найсильніше враження.

Дуже сподобалась гра акторів. Гарний кастинг, ці діти майже всі такі переконливі (крім негра, на мою думку). А от Пеннівайз, як не дивно, суттєво програє отому старенькому. Справа в тому, що в 1990 році був напряг із спецефектами, і тому на акторові лежала підвищена відповідальність. І він тоді дуже круто справився: в нього там виходило і бути дійсно славним смішним клоуном і страховиськом (у тому самому гримі). В новому ж фільмі цей клоун нестрашним взагалі не був, а його жахливість - це, імхо, заслуга не актора, а гримерів і відповідальних за спецефекти. Але то, невелика біда, я вважаю.

Взагалі суть оцього зла до кінця не розкрита ні в романі, ні у фільмах. Тому і проблематично його правильно зіграти: незрозумілі мотиви злого персонажа. Якщо він тупо хоче живитися, то не потрібно влаштовувати оцей треш із складним і багатоступеневим залякуванням одних і тих самих дітей. Якщо йому потрібно ще щось крім страху і смерті – то треба пояснювать що саме і навіщо. Але, враховуючи те, як автори переосмислили сюжет, я вірю (або, скажімо так, допускаю таку можливість), що в другій частині вони зможуть це пояснити.

Словом, рекомендую. Хороший, живенький такий фільм жахів. Наскільки страшний – сказати не можу. Я не впевнена, що фільми жахів взагалі можуть когось налякати.

marynochka: (Default)
Всім шкільним і садочковим чатам присвячується:
Read more... )

Кожному такому чату не вистачає такого тата.
marynochka: (Default)
Подивилася три серії із наявних чотирьох серіалу "Містер Мерседес" (всього буде 10). Поки що подобається. Там дуже гарний підбір акторів, головні герої саме такі, як я увляла. Цей детектив, Біл Ходжес такий огрядний і бородатий. Маньяк взагалі шикарний. При бажанні пречудово вдає із себе нормального, але наодинці з глядачем абсолютно божевільний. Додали нового жіночого персонажа, сусідку Ходжеса. Її грає Холанд Тейлор, та, що грала противну викладачку в "Блондинці в законі". Прикольна така старушенція. Спочатку думала, що нею зібралися замінити інших жіночих персонажів, але, слава богу, ні.

Єдине не можу зрозуміти: чому на Лостфільмі не можна його скачати? При чому на торентах лостфільміська озвучка є, але в непідходящому форматі (мені треба аві). Ну то я скачала іншу, але там якась довбана букмекерська контора тулить свою рекламу. Я розумію, чесним і благородним піратам треба відбити затрати на дубляж, але ж вони луплять рекламу не тільки на початку і в кінці, але й всередині фільму. Поверх оригінального відеоряду іде рекламний звук, це неподобство, я вважаю.

marynochka: (Default)
Шукала відгуки на нову екранізацію "Воно", з'ясувалося що в цьому році був екранізований "Містер Мерседес" у вигляді серіалу. Це просто свято якесь.

А про "Воно" знайшла два відеоогляди, які кажуть, що ніби нормально. Ось, і ось. Ясно, що це не об'єктивно, але от, скажімо, я планувала піти на Контрабас, щоб підтримати виробника українських комедій, проте в двох відеооглядах, сказали, що це пердильний треш, тому, ні, я не піду.

А про "Воно" кажуть, що ніби і сюжет залишили, і ніби актори живенькі, і взагалі. В кінці-кінців з оригіналу при бажанні можна витиснути дуже багато, він реально страшний і сильний. Ну і плюс творці фільму не обмежені телецензурою: влупи собі мітку 16+ і кромсай тих дітей наліво й направо. Хоча все-одно дико: акторам же немає 16-ти.

Треба буде для об'єктивності пошукати негативні відгуки.

Але я по-любому піду, в мене дослідження.

marynochka: (Default)
Блін, впала в такий нехороший стан "всіх убить, самій здохнуть". Причому не сумний і депресивний, а такий, знаєте, агресивно-злобний. На кожному кроці ввижається репродуктивна пропаганда. Ну, тобто вона ж завжди є, але чому я звертаю на неї увагу? Чи може дійсно концентрація виросла?

І фіг його знає, як вийти з нього дурнуватого стану. Зазвичай допомагає, коли трапляється щось хороше, щось, чого я дійсно хочу. Але якось нічого такого не намічається. Ще й на роботу скоро.

marynochka: (Default)
Може гладдю навчитися вишивать? Почати із чогось простенького, типу таких метеликів.

marynochka: (Default)
Ото були сьогодні на лінійці. Мені сподобалося. Лінійка тривала всього півгодини, більше сходилися і фотографувалися. В школі ремонт - тому зібралися лише перші і випускні класи. І не було ніяких високопоставлених осіб.

Згадала свій перший дзвоник. В нас директор зачитувала перелік учнів-першокласників, пам'ятаю як незвично звучали повні імена моє моїх друзів. Тут, слава богу, такого не робили: майже 140 першокласників (як половина моєї школи) - це зайняло б півдня.

Владик, я думаю, не пропаде. Відмінником він не буде, звичайно, і мені якось треба вправити собі мізки, щоб не вимагати від нього високої успішності, але ... Ну от збирає їх вчителька, стали вони в пари (поки чекали він уже встиг познайомитись з якимось хлопчиком, порівняти портфелі і т.д). З учителькою вітаються знайомі, підходять обніматися її випускники 4-го класу (значить нормальна людина, мабуть же не лупила їх указкою, як наша перша), когось вона знає і щось розпитує. Владика вона не знає, він вітається першим. Потім когось питають, чи хоче той до школи. Та дитина відповідає, що хоче. Владик бачить, що конкретно на нього уваги не звертають, як же так, і заявляє, що а він ось трошки боїться. Оцего бажання бути в центрі уваги - це явно моє.

marynochka: (Default)
Щось у мене депресивний мандраж.

marynochka: (Default)
Сьогодні була жрицею Ктулху. Ігор замовив для фільтри по 10 розеток і я переставляла вилки із старих подовжувачів в нові. Тепер знову з'явилося місце в для нових пристроїв, так що ритуал пройшов вдало.
Кто ще не в курсі, чому подовжувачі - це Ктулху - ось відео про Масяню.

marynochka: (Default)
От кажуть інклюзія. Я не знаю, осього в процесі ремонту вхідних сходів у школі з них прибрали перила. І навряд чи поставлять нові. А от Ігор хотів би прийти на перше вересня, але через відсутність перил він просто не зможе потрапити в школу.

А знаєте, коли я ходила в школу, там теж не було перил на вхідних сходах. І я мусила або когось просити допомогти, або повзти. І з одного боку це привчило мене бачити вихід з будь-якої ситуації (адже або ххтось є, або ніхто не бачить, як я повзу), а з іншого - це одна з причин, чому я періодично хочу вбити всіх людей. Потім я навчилася, але осього після пологів частково втратила цю здатність.

Найцікавіше те, що мої батьки працювали в цій школі вчителями. Батько навіть пару років був директором. Але зробити там перила просто нікому не прийшло в голову.

marynochka: (Default)
Ходила сьогодні разом з іншими батьками прибирала в класі. Все-одно у відпустці, вирішила взяти участь. В школі капітальний ремонт: поміняли вікна, утеплюють стіни, збираються міняти каналізацію. Цікаво, як це робити під час навчання?
Ну але в класі поприбирали. Тепер гудуть ноги. Якось відвикла я від фізичної праці.

marynochka: (Default)
А ще подумала: ну навіщо я страждаю: на початку першої серії кожного сезону коротко переказують, що було в попередньому. Ну і включила одразу 1-шу серію 4-го сезону. А фіг там: вони покзали, як переплавляють якийсь меч, замість короткого змісту. Блін.

Народ, а немає десь порізаної версії Гри престолів? Ну щоб були тільки значущі діалоги, без оцих битв і цицьок. Ні, ну може як ждеш серію тиждень, то воно й нічого, але як сезон за два дні, то воно зливається все в одне. І цей кетчуп ну взагалі не лякає.

marynochka: (Default)
Карта по Грі престолів виявилась не дуже напруженою. Спочатку Дайнеріс не вистачало грошей, щоб поповнювати армію. Я зробила ставку на розвиток фінансів, щоб тупо купувати драконів. А потім у якомусь не то возику, не то скелеті знайшлася книга заклять повітря. Це там де блискавки і телепорти. А потім ще із підземелля вигулькнув білий ходок. Але дуже слабкий, він не додумався покращити вампірів. Ну і коли я його прибила, виявилося, що його артефакти разом з моїми дають кілька сильних збірних артефактів. Ну да, автор розмістив їх частини на півночі і півдні, дуже розумно. Хто ж знав, що ця бідолашка попреться напролом. В результаті в мене одночасно були обладунки проклятого, склянка здоров*я і колодязь, який щодня відновлював всю ману. Плюс можливість телепортуватися кілька разів. Давно я не грала так по-чітерському. Якесь побиття немовлят. Але мені сподобалось. Найдовше протримались Старки.

marynochka: (Default)
Тільки хотіла поцікавитись, чи є карта для третіх героїв по грі престолів, як вона одразу знайшлася. При чому закачали її на той сайт порівняно недавно. Буду грати за Дайнеріс, хоча це буде складно, бо вона варвар на острові.


Profile

marynochka: (Default)
marynochka

October 2017

S M T W T F S
1 2 3 45 67
89 1011 121314
15 161718 192021
22 232425262728
293031    

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 23rd, 2017 09:47 am
Powered by Dreamwidth Studios